YAPI MALZEMELERİ
Yazdır

Yapı Malzemeleri

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME sistemi kablo tesisatının çok yoğun olarak bulunduğu bu mahallerde kabloların esnek bir biçimde yönlendirilmesi ve gizlenmesi amacıyla kullanılan çok uygun bir yapı malzemesidir.

Akdağ SW ülkemizde yüzbinlerce metrekare ile ifade edilen ölçülerde uygulaması ile yükseltilmiş döşeme alanında lider durumdadır.

 

 

Yükseltilmiş Döşeme

ASW Yükseltilmiş döşeme sistemlerinin bazı modelleri ithal edilmekte, büyük bölümü ise yurtiçinde üretilmektedir.

Akdag SW - Asma Tavan ve Modüler Duvar Sistemleri

Asma Tavan & Modüler Duvar

Alüminyum ve galvanize çelik asma tavanlar, boyut ve desen seçenekleri ile tasarım özgürlüğü sunan, görünür ve gizli taşıyıcılı, kaset veya lineer pek çok seçenek sağlayan modern bir tavan sistemidir. Maksimum yangına dayanıklılık ve akustik performans sergilemektelerdir.

Karo Halı

Bukle ya da düz iplikli 25 farklı seri, bitümen veya PVC taban, 200 farklı renk seçeneği, sabit ve hareketli yüklere karşı dayanım ve 10 yıl garanti süresi ile kullanıcılara esneklik ve kolaylık sağlar.

PVC Yer Döşemeleri


PVC ürünlerimiz rulo ve karo şeklinde temin edilerek, ofisler, hastaneler ve sağlık merkezleri, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, fabrikalar ve benzeri yerler için zemin kaplaması olarak ideal bir çözüm olmaktadır.