YAPI MALZEMELERİ Yükseltilmiş Döşeme Yükseltilmiş Döşeme Üretimi
Yazdır

Yükseltilmiş Döşeme Üretimi

 

Akdağ SW Yükseltilmiş Döşeme - YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Standartlara uygun Yükseltilmiş Döşeme üretimi yüksek kapasiteli üretim bantları, hassas ve ileri teknoloji ile donatılmış makine parkı, yüksek yatırım ve sürekli yenilenme ile AR-GE çalışması gerektirmektedir.

Yükseltilmiş Döşeme Üretimimiz

 

Akdağ SW tarafından temin edilen ve uygulaması yapılan yükseltilmiş döşeme sistemleri, yine UYAR ŞİRKETLER GRUBU bünyesinde bulunan PLANART A.Ş.’nin Sakarya Birinci Organize Sanayi bölgesinde bulunan tesislerinde üretilmektedir.

Tesis 18.000m2 açık,  11.000 m2 kapalı alanda, tamamen yerli sermaye ile ülke ekonomisine kazandırılmış olup, son derece ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır. Ayrıca tesis üretim kapasitesi, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile Türkiye’de tek olma özelliği taşımaktadır.

 

Tesisin makine parkının tamamı yükseltilmiş döşeme ve metal asma tavan üretimine yönelik olup, 6000m2’si yükseltilmiş döşeme, 4500m2’si de metal asma tavan üretimine ayrılmıştır.

Yükseltilmiş Döşeme Üretim Tesisimiz

 

Yükseltilmiş Döşeme Ar-Ge

 

 

Üretimle birlikte aralıksız AR-GE çalışmaları yapılmaktadır. Sürekli olarak yeni çeşitler üzerinde çalışılmakta, dünyadaki gelişmelere paralel, farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler geliştirilmektedir.

 

Planart ISO 14001-2004 Belgesi Planart ISO 9001 - 2000 Belgesi Planart TSE Kalite Belgesi
Planart ISO 14001 - 2004 Belgesi
Planart ISO 9001 - 2000 Belgesi
Planart TSE Kalite Belgesi