ANASAYFA Profilimiz
Yazdır

Şirket Profilimiz

Akdağ SW Yükseltilmiş Döşeme - YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Akdağ SW günümüzün modern yapılarının vazgeçilmez donanımları arasında yer alan mimari yapı malzemeleri, iklimlendirme ve yangından korunum konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Asma Tavan Çözümlerimiz

Agdag SW'nin ana faaliyetleri arasında olan asma tavan sistemleri, uygulamacılara çok geniş tasarım alternatifleri
sunmaktadır. Tüm sistemlerde tavan arasına kolay ulaşım, montaj kolaylığı ve servis
entegrasyonu sağlanabilmektedir.

Telekomünikasyon salonları, bilgi işlem merkezleri sistem odaları, merkezi otomasyon sistemleri kontrol odaları ve laboratuarlar gibi mahallerin yangından korunması için gerekli yangın algılama ve gazlı söndürme sistemlerinin kurulumu da Akdağ SW 'nin önemli çalışma konularından birisidir.

Yer
Yükseltilmiş döşeme sistemi kablo tesisatının çok yoğun olarak bulunduğu bu mahallerde kabloların esnek bir biçimde yönlendirilmesi ve gizlenmesi amacıyla kullanılan çok uygun bir yapı malzemesidir. Akdağ SW ülkemizde yüzbinlerce metrekare ile ifade edilen ölçülerde uygulaması ile yükseltilmiş döşeme alanında lider durumdadır.

AKDAĞ-SW mimari yapı malzemelerinin yanı sıra bilgi işlem merkezleri, modern ofis mekanları gibi yerlerin mimari, mekanik ve elektrik-elektronik sistemlere olan ihtiyaçları için anahtar teslimi çözümler sunmaktadır. Bu kapsamda, iklimlendirme sistemleri, otomatik yangından korunum ve giriş-çıkış kontrol sistemleri ile kapalı devre kamera sistemleri anahtar teslimi paket çözümler içerisinde uygulanmaktadır.

Şirketimiz Uyar Grup tarafından desteklenerek %100 Türk sermayesi ile kurulmuştur.